Křeslo Semia (1.tkaninová skupina)

26 ks na externím skladě
15 164,00 Kč
Před relizací nutno zaplatit zálohu ve výši4 549,00 Kč. Detailní informace budou viditelné v souhrnu objednávky před jeho potvrzením.
1 1
2345
Prohlédnout tento produkt
v našem showroomu
Prohlížet

Popis produktu

Křeslo Semia je jedinečným nábytkem, který se svým stylem přímo vztahuje ke Skandinávii. Jednoduché tvary s měkkým zhotovením jsou ideální pro všechny interiéry. Sedadlo naplněné vycpávkovou pěnou zajišťuje mimořádně pohodlný odpočinek. Křeslo Semia je perfektní kus nábytku vyrobený s důrazem na nejmenší detaily. Cele je založene na štíhlých dubových nohách. Křeslo je vyrobene z nejkvalitnějších materiálů. Produkt je personalizovaný. * Barva látky může být zvolena z předložených textílií. Zadejte číslo vybrané barvy látky v poli POZNÁMKY při objednávce. Neexistuje možnost vrátit a vyměnit personalizovaný produkt. Rozměry jsou uvedeny v centimetrech. Rozdíl rozměrů vůči reálným rozměrům je +/- 5 cm.
Potrzebuješ pomoci?
Napiš nám
Názory
Ještě nikdo nehodnotil. Pro zadávání hodnocení musíš být přihlášen.
Dotaz k produktu

Pokud je popis výše nedostačující, zašli nám své dotazy týkající se produktu. Odpovíme v co nejkratším čase.

S údaji nakládáno shodně sOchranou osobních údajů. Odesláním akceptuješ znění.

Pole označena hvězdičkou jsou povinná
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s pravidly jejich užívání. Více zde : Polityką dotyczącą cookies.
Close
pixel