Komoda Evora béžová vysoká

35 ks na externím skladě
5 340,00 Kč
4 208,00 Kč
Ušetříš21% (1 132,00 Kč).
béžovábéžová
tmavě modrábordó
Prohlédnout tento produkt
v našem showroomu
Prohlížet

Popis produktu

Ergonomická komoda ve skandinávském stylu

Vysoká béžová komoda Evora od společnosti Intesi je dokonalým kusem nábytku pro uspořádání oblečení a dalších věcí. Decentní a univerzální komoda v béžové a černé barvě je vyrobena z hliníku, kovu a nábytkové desky. Díky nábytkové desce, hliníku a kovu jsou komody z těchto materiálů univerzální, odolné a vizuálně zvýrazní jedinečnost vašeho domova. Zjistěte další výhody těchto surovin. Moderní a konzervativní vzhled celé komody nenarušuje ani důmyslné zdobení kovových úchytek.

Elegantní komoda do ložnice

Díky promyšlenému designu je komoda mimořádně praktická a prostorná. S šířkou 104 cm, výškou 125 cm a hloubkou 39 cm bude komoda nepochybně odpovědí na vaše potřeby. Do komody budete moci bez nejmenších problémů uložit větší předměty i všechny potřebné drobnosti, protože komoda má čtyři prostorné skříňky. Komoda je také vybavena osmi policemi, na které můžete uložit rodinné památky, šperky nebo jiné předměty denní potřeby. Komoda je stabilní, i když je naplněná až po okraj, protože celý nábytek stojí na čtyřech nohách. Základem komody jsou vysoké nohy, které usnadňují úklidovým robotům přístup pod nábytek i klasické vysávání a vytírání. Komoda se bude hodit nejen do ložnice, ale také do obývacího pokoje, jídelny a předsíně, protože je velmi snadno uspořádatelná a funkční. Komoda je prostorná, ale zároveň má zcela univerzální a kompaktní rozměry, takže ji bez nejmenších problémů umístíte do interiérů různých velikostí. Komoda se osvědčí jako ústřední prvek místnosti, který vnese do interiéru svěžest a podmaní si chladné uspořádání. Může být také stylovým doplňkem minimalistického prostoru a tvořit jemné pozadí pro nejdůležitější kusy nábytku na daném místě.

Vytvořte si dekor ve skandinávském stylu s naší komodou

Skandinávský nábytek je definicí pohodlí a precizního řemeslného zpracování. Proto jsou tak oblíbené. Použití vysoce kvalitních materiálů v kombinaci s minimalistickou a praktickou formou jistě potěší všechny příznivce dobrého designu. Komody ve skandinávském stylu využívají výhod přírodních barev a kombinují praktický minimalismus s estetickou formou. Právě ve skandinávském stylu je vyrobena vysoká béžová komoda Evora. Díky béžové a černé barvě výrobku a hladkým čelům můžete komodu sladit nejen s prostory ve skandinávském stylu, ale také s prostory v moderním stylu, stejně jako ve stylu glamour a boho.

Nejdůležitější informace:

  • zajímavé kovové úchyty
  • komoda je vyrobena z nábytkové desky, hliníku a kovu
  • komoda s optimální výškou 125 cm
  • střední komoda o šířce 104 cm
  • prostorná komoda s hloubkou 39 cm
  • komoda se čtyřmi skříňkami
  • komoda s osmi policemi
  • čtyřnohá komoda

Komodu lze snadno sestavit jednotlivě.

Péče - jak čistit kom odu Omyjte ji hadříkem navlhčeným jemným přípravkem a poté otřete suchým hadříkem.

Polskou značku Intesi nejlépe vystihují pojmy originální design, vysoká kvalita a atraktivní ceny.

Potrzebuješ pomoci?
Napiš nám
Názory
Ještě nikdo nehodnotil. Pro zadávání hodnocení musíš být přihlášen.
Dotaz k produktu

Pokud je popis výše nedostačující, zašli nám své dotazy týkající se produktu. Odpovíme v co nejkratším čase.

S údaji nakládáno shodně sOchranou osobních údajů. Odesláním akceptuješ znění.

Pole označena hvězdičkou jsou povinná
pixel