Komoda Evora béžová velká

1 ks na skladě
26 ks na externím skladě
6 157,00 Kč
4 899,00 Kč
Ušetříš20% (1 258,00 Kč).
béžovábéžová
tmavě modrábordó
Prohlédnout tento produkt
v našem showroomu
Prohlížet

Popis produktu

Prostorná komoda v moderním stylu

Velká béžová komoda Evora od společnosti Intesi je dokonalým kusem nábytku pro ukládání oblečení a dalších věcí. Robustní a prostorná komoda v béžové a černé barvě je vyrobena z nábytkové desky, hliníku a kovu. Díky tomu, že komoda byla vyrobena z kovu, hliníku a nábytkové desky, je klasická, pevná a opticky zvyšuje jedinečnost místnosti, ale to nejsou všechny pozitivní vlastnosti těchto materiálů. Jemnou nuancí, která nenarušuje minimalistický a moderní design celku, jsou kovové úchyty.

Elegantní komoda do obývacího pokoje

Díky optimálním rozměrům je komoda mimořádně praktická a prostorná. S šířkou až 154 cm, výškou 83 cm a hloubkou 39 cm bude komoda jistě odpovědí na vaše požadavky. Komoda má tři zásuvky, do kterých můžete bez nejmenších problémů uložit větší předměty i všechny potřebné drobnosti. Komoda je také vybavena šesti policemi, na které můžete uložit věci, po kterých nejčastěji saháte. Celý tvar komody spočívá na čtyřech nohách, díky nimž zůstává i po okraj naplněný kus nábytku stabilní. Základem komody jsou vysoké nohy, které usnadňují úklidovým robotům dostat se pod komodu i klasické vysávání a vytírání podlahy. Komoda se bude skvěle hodit nejen do obývacího pokoje, ale také do předsíně, jídelny a ložnice, protože je neuvěřitelně snadno uspořádatelná a uživatelsky přívětivá. Komodu můžete snadno umístit do místností nejrůznějších rozměrů díky tomu, že je poměrně standarda zároveň velmi prostorná. Komodu lze snadno začlenit do nábytku, který již máte doma, ale pokud ji doplníte výraznými dekoracemi, stane se zásadním a vynikajícím kusem nábytku.

Komoda v moderním stylu pro váš domov

Moderní styl se řídí zásadou "méně je více". Interiéry v moderním stylu se vyznačují vyvážeností, praktičností a jednoduchou elegancí, což se odráží v dekoru, jednotné barevné škále a absenci zbytečných dekorací. Moderní interiéry se vzdávají všeho zbytečného a soustředí se na hlavní aspekt místnosti. Pokud je množství nábytku omezeno na nezbytné minimum, musí být funkční a zároveň krásný. Výrazný vzhled komody v moderním stylu zajišťuje geometrický tvar s pevným zpracováním. V moderním stylu byla vyrobena velká béžová komoda Evora. Díky béžové a černé barvě nábytku se komoda hodí nejen do interiérů v moderním stylu, ale i do těch v glamour a boho stylu a do skandinávského stylu.

Nejdůležitější informace:

  • diskrétní kovové rukojeti
  • komoda je vyrobena z kovu, hliníku a nábytkové desky
  • komoda s optimální výškou 83 cm
  • prostorná komoda o šířce 154 cm
  • prostorná komoda s hloubkou 39 cm
  • komoda má tři zásuvky
  • komoda je vybavena šesti policemi
  • čtyřnohá komoda

Komodu lze snadno sestavit jednotlivě.

Pro každodenní péči se nejlépe hodí vlhký, ale ne mokrý hadřík. Po čištění nezapomeňte stůl otřít suchým hadříkem.

Polskou značku Intesi nejlépe vystihují pojmy originální design, vysoká kvalita a atraktivní ceny.

Potrzebuješ pomoci?
Napiš nám
Názory
Ještě nikdo nehodnotil. Pro zadávání hodnocení musíš být přihlášen.
Dotaz k produktu

Pokud je popis výše nedostačující, zašli nám své dotazy týkající se produktu. Odpovíme v co nejkratším čase.

S údaji nakládáno shodně sOchranou osobních údajů. Odesláním akceptuješ znění.

Pole označena hvězdičkou jsou povinná
pixel