Komoda Evora béžová

25 ks na externím skladě
4 459,00 Kč
3 516,00 Kč
Ušetříš21% (943,00 Kč).
béžovábéžová
tmavě modrábordó
Prohlédnout tento produkt
v našem showroomu
Prohlížet

Popis produktu

Tvarovaná komoda v moderním stylu

Béžová komoda Evora od společnosti Intesi nejen zkrášlí váš interiér po designové stránce, ale také se osvědčí jako mimořádně funkční kus nábytku. Komoda v béžové a černé barvě je vyrobena z nábytkové desky, kovu a hliníku, takže je nejen elegantní, ale také robustní. Díky kovu, nábytkové desce a hliníku jsou komody z těchto materiálů nadčasové, robustní a opticky zvýrazňují prostor. Poznejte i další vlastnosti těchto surovin. Jemnou nuancí, která nenarušuje minimalistický a moderní design celkového vzhledu, jsou kovové úchyty.

Elegantní komoda do ložnice

Díky optimálním rozměrům je komoda mimořádně pohodlná a prostorná. Šířka komody je 104 cm, výška 83 cm a hloubka 39 cm, takže jistě splní vaše požadavky. Do komody budete moci bez problémů uložit jak větší předměty, tak všechny potřebné drobnosti, protože komoda je vybavena dvěma zásuvkami a dvěma prostornými skříňkami. Komoda má také čtyři police, na které můžete uložit rodinné památky, šperky nebo jiné předměty denní potřeby. Komoda je stabilní, i když je naplněná až po okraj, protože celý nábytek stojí na čtyřech nohách. Každý úklidový robot může snadno vjet pod komodu, protože její konstrukce je založena na vysokých nohách. Tato funkce také usnadňuje použití klasického vysavače a vytírání podlahy. Komoda se skvěle hodí nejen do ložnice, ale také do předsíně, jídelny nebo obývacího pokoje, protože je velmi univerzální a funkční. Komoda je prostorná, ale zároveň má poměrně standardvelké rozměry, takže ji můžete bez problémů umístit do místností nejrůznějších velikostí. Komoda doplněná výraznými dekoracemi se stane základem a hlavním bodem výzdoby, ale lze ji také šikovně sladit s nábytkem, který již v pokoji máte.

Komoda v moderním stylu doplní váš prostor

Moderní styl se řídí zásadou "méně je více". Interiéry v moderním stylu se vyznačují harmonií, funkčností a jednoduchou elegancí, která se projevuje v dekoru, jednotné barevné škále a absenci zbytečných dekorací. Interiéry v moderním stylu se vzdávají všeho zbytečného a soustředí se na podstatu místnosti. Nábytek je omezen na minimum, musí být funkční a krásný. Výrazný vzhled moderních komod zajišťuje geometrický tvar s pevným zpracováním. V moderním stylu je vyrobena béžová komoda Evora. Béžová a černá barva výrobku vytváří dojem, že komodu můžete zařadit nejen do bytů v moderním stylu, ale také do bytů ve stylu boho a glamour a do skandinávského stylu.

Nejdůležitější informace:

  • originální kovové rukojeti
  • komoda je vyrobena z kovu, nábytkové desky a hliníku
  • komoda s optimální výškou 83 cm
  • střední komoda o šířce 104 cm
  • prostorná komoda s hloubkou 39 cm
  • komoda se dvěma skříňkami
  • komoda je vybavena dvěma zásuvkami
  • komoda se čtyřmi policemi
  • komoda na čtyřech nohách

Komodu lze bez problémů sestavit samostatně.

Pokud se o komodu správně staráte, bude vám sloužit mnoho let. Komodu byste měli vysát mírně navlhčeným hadříkem a nakonec ji otřít do sucha měkkým hadříkem.

Polskou značku Intesi nejlépe vystihují pojmy originální design, vysoká kvalita a atraktivní ceny.

Potrzebuješ pomoci?
Napiš nám
Názory
Ještě nikdo nehodnotil. Pro zadávání hodnocení musíš být přihlášen.
Dotaz k produktu

Pokud je popis výše nedostačující, zašli nám své dotazy týkající se produktu. Odpovíme v co nejkratším čase.

S údaji nakládáno shodně sOchranou osobních údajů. Odesláním akceptuješ znění.

Pole označena hvězdičkou jsou povinná
pixel