Vysoká komoda Evora tmavě modrá

22 ks na externím skladě
5 340,00 Kč
4 208,00 Kč
Ušetříš21% (1 132,00 Kč).
tmavě modrátmavě modrá
béžovábordó
Prohlédnout tento produkt
v našem showroomu
Prohlížet

Popis produktu

Kompaktní komoda ve skandinávském stylu

Vysoká tmavě modrá komoda Evora od společnosti Intesi je elegantní a přizpůsobivý kus nábytku, který je fenomenální pro uspořádání drobností všech velikostí. Robustní a všestranná komoda v tmavě modré a černé barvě byla vyrobena z nábytkové desky, hliníku a kovu. Díky tomu, že je komoda vyrobena z nábytkové desky, kovu a hliníku, je klasická, robustní a opticky zvýrazňuje charakter interiéru, ale to nejsou všechny výhody těchto materiálů. Klasický a konzervativní vzhled celé komody umocňuje jemné zdobení kovových úchytek.

Ideální komoda do obývacího pokoje

Díky ideálně navrženým rozměrům je komoda mimořádně funkční a prostorná. S rozměry 104 cm na šířku, 125 cm na výšku a 39 cm do hloubky bude komoda nepochybně odpovědí na vaše požadavky. Komoda má čtyři prostorné skříňky, do kterých snadno uložíte větší předměty i všechny potřebné drobnosti. Komoda má také osm polic, na které můžete umístit rodinné památky, šperky nebo jiné předměty denní potřeby. Komoda stojí na čtyřech nohách, takže i když je naplněná až po okraj, je stabilní. Pod komodu se vejde jakýkoli úklidový robot, protože její konstrukce je založena na vysokých nohách. To také usnadňuje použití klasického vysavače a vytírání podlahy. Komoda je ideální nejen do obývacího pokoje, ale také do jídelny, ložnice a předsíně, protože je velmi snadno uspořádatelná a uživatelsky přívětivá. Komoda je prostorná a univerzální, takže ji snadno umístíte do místností různých velikostí. Komodu lze použít jako ústřední bod místnosti, který vnese do interiéru svěžest a strohému uspořádání dodá jemnost. Může být také stylovým doplňkem klasického prostoru a poskytnout jemné pozadí klíčovému nábytku.

Komoda ve skandinávském stylu doplní váš interiér

Základní hodnotou skandinávského stylu je obrat k přírodě. Základními složkami takového uspořádání jsou přírodní materiály, nábytek a doplňky v minimalistické podobě a dostatek umělého i přirozeného světla. Komody ve skandinávském stylu jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, takže vám budou perfektně sloužit po mnoho let. Právě ve skandinávském stylu je vyrobena vysoká komoda Evora v námořnické modři. Námořnická modrá a černá barva nábytku a hladká čela způsobují, že se komoda hodí nejen do místností ve skandinávském stylu, ale také do takových, které jsou ve stylu glamour a boho a v moderním stylu.

Nejdůležitější informace:

  • diskrétní kovové rukojeti
  • komoda je vyrobena z nábytkové desky, kovu a hliníku
  • komoda s optimální výškou 125 cm
  • středně velká komoda o šířce 104 cm
  • prostorná komoda s hloubkou 39 cm
  • komoda se čtyřmi skříňkami
  • osm polic
  • komoda se čtyřmi nohami

Je nutná jednoduchá individuální montáž.

Pokud se o svou komodu budete starat co nejlépe, bude vám sloužit mnoho let. Komodu otřete vlhkým hadříkem a poté ji otřete do sucha měkkým hadříkem.

Intesi je polská značka nábytku, která se zaměřuje na promyšlené designové návrhy realizované z nejkvalitnějších materiálů

Potrzebuješ pomoci?
Napiš nám
Názory
Ještě nikdo nehodnotil. Pro zadávání hodnocení musíš být přihlášen.
Dotaz k produktu

Pokud je popis výše nedostačující, zašli nám své dotazy týkající se produktu. Odpovíme v co nejkratším čase.

S údaji nakládáno shodně sOchranou osobních údajů. Odesláním akceptuješ znění.

Pole označena hvězdičkou jsou povinná
pixel