Komoda Fargo se vzorem rybí kosti

23 ks na externím skladě
3 956,00 Kč
3 138,00 Kč
Ušetříš21% (818,00 Kč).
Prohlédnout tento produkt
v našem showroomu
Prohlížet

Popis produktu

Tvarovaná komoda ve skandinávském stylu

Komoda Fargo se zásuvkami ve tvaru rybí kosti od společnosti Intesi je elegantní kus nábytku ve skandinávském stylu, který skvěle organizuje malé i velké předměty. Robustní a univerzální komoda v hnědé a černé barvě je vyrobena z nábytkové desky a kovu. Díky tomu, že je komoda vyrobena z nábytkové desky a kovu, je klasická, pevná a opticky zvyšuje jedinečnost interiéru, ale to nejsou všechny silné stránky těchto materiálů. Komoda nemá běžné úchytky a otevírá se pomocí praktické funkce push-to-open. Pokud na přední stranu jemně zatlačíte, nábytek se otevře.

Originální komoda do obývacího pokoje

Díky své optimální velikosti je komoda obzvláště praktická a přizpůsobivá. S šířkou 104 cm, výškou 77 cm a hloubkou 39 cm komoda jistě splní vaše očekávání. Do komody budete moci bez sebemenších problémů uložit jak větší předměty, tak všechny potřebné drobnosti, protože komoda má tři zásuvky. I když je komoda naplněná až po okraj, stojí stabilně, protože celý nábytek stojí na čtyřech nohách. Komoda je natolik univerzální a praktická, že najde skvělý domov nejen v obývacím pokoji, ale také v jídelně, ložnici a předsíni. Komoda je prostorná, ale zároveň má zcela univerzální velikost, takže ji můžete snadno umístit do místností různých velikostí. Komodu lze použít jako ústřední bod místnosti, který vnese do domácnosti závan čerstvého vzduchu a jemně dodá strohému uspořádání nádech sofistikovanosti. Může být také stylovým doplňkem minimalistického prostoru a poskytnout jemné pozadí základnímu vybavení místa.

Vytvořte si dekor ve skandinávském stylu s komodou od společnosti DKwadrat

Hlavním rysem skandinávského stylu je inspirace přírodou a ekologií. Hlavními přednostmi těchto zařízení jsou přírodní materiály, minimalistický dekor a dostatek umělého i přirozeného světla. Komody ve skandinávském stylu se vyznačují jednoduchými povrchovými úpravami a univerzálností. Právě ve skandinávském stylu byla vyrobena komoda Fargo se zásuvkami ve tvaru rybí kosti. Díky hnědé a černé barvě nábytku se komoda hodí nejen do prostor ve skandinávském stylu, ale i do těch moderních.

Nejdůležitější informace:

  • praktický systém push to open usnadňuje otevírání nábytku
  • komoda z kovu a nábytkové desky
  • optimální výška komody 77 cm
  • univerzální komoda o šířce 104 cm
  • prostorná komoda s hloubkou 39 cm
  • komoda je vybavena třemi zásuvkami
  • čtyřnohá komoda

Zásadní je bezproblémová samosestavitelnost.

Jak nejlépe pečovat o komodu, aby vydržela dlouhá léta? Otřete ji hadříkem navlhčeným jemným přípravkem a poté ji otřete suchým hadříkem.

Intesi je polská značka nábytku, která se zaměřuje na promyšlené designové návrhy realizované z nejkvalitnějších materiálů

Potrzebuješ pomoci?
Napiš nám
Názory
Ještě nikdo nehodnotil. Pro zadávání hodnocení musíš být přihlášen.
Dotaz k produktu

Pokud je popis výše nedostačující, zašli nám své dotazy týkající se produktu. Odpovíme v co nejkratším čase.

S údaji nakládáno shodně sOchranou osobních údajů. Odesláním akceptuješ znění.

Pole označena hvězdičkou jsou povinná
pixel