Vysoká komoda Fargo se vzorem rybí kosti

10 ks na externím skladě
4 522,00 Kč
3 642,00 Kč
Ušetříš19% (880,00 Kč).
Prohlédnout tento produkt
v našem showroomu
Prohlížet

Popis produktu

Prostorná komoda v podkrovním stylu

Vysoká komoda Fargo ve tvaru rybí kosti od společnosti Intesi bude nejen ergonomickým kusem nábytku, ale také dokonale ozdobí váš domov. Komoda v hnědé a černé barvě je vyrobena z kovu a nábytkové desky, takže je nejen stylová, ale také robustní. Díky tomu, že je komoda vyrobena z nábytkové desky a kovu, je klasická, odolná proti rozbití a opticky zvýrazňuje styl interiéru, ale doufáme, že sami objevíte i další vlastnosti těchto surovin. Komoda nemá obvyklé úchyty a lze ji otevřít pomocí praktického řešení push-to-open. Pokud na přední stranu lehce zatlačíte, nábytek se otevře.

Originální komoda do obývacího pokoje

Díky své ideální velikosti je komoda mimořádně praktická a prostorná. S šířkou 104 cm, výškou 119 cm a hloubkou 39 cm bude tato komoda jistě odpovědí na vaše požadavky. Komoda je vybavena dvěma prostornými skříňkami, do kterých můžete bez sebemenších problémů uložit větší předměty i všechny potřebné drobnosti. I když je komoda naplněná až po okraj, stojí pevně, protože celý nábytek stojí na čtyřech nohách. Komoda je tak univerzální a praktická, že se skvěle hodí nejen do obývacího pokoje, ale také do předsíně, ložnice nebo jídelny. Komoda se snadno vejde do různě velkých místností, protože má poměrně univerzální velikost a zároveň je velmi prostorná. Komoda, zdobená výraznějšími doplňky, bude základním a dominantním kusem nábytku v místnosti, ale lze ji také šikovně sladit s nábytkem, který již v pokoji máte.

Vyzdobte si interiér v loftovém stylu s naší komodou

Industriální nebo loftový styl již dlouho udává trendy. Vyznačuje se kombinací kovu se strohou povrchovou úpravou, skla a dřevěných doplňků v tmavých barvách a originálních uměleckých dekorací. Industriální truhly čerpají inspiraci z životního stylu umělců, kteří byli průkopníky přeměny postindustriálních hal na obytné interiéry. Vyznačují se jak tvůrčím talentem, tak velkou mírou svobody a rafinovanosti. Ve stylu loft je vyrobena vysoká komoda Fargo ve tvaru rybí kosti. Hnědá a černá barva nábytku vytvářejí dojem, že komoda se hodí nejen do místností v loftovém stylu, ale i do těch moderních.

Nejdůležitější informace:

  • praktická funkce push-to-open usnadňuje otevírání nábytku
  • komoda je vyrobena z kovu a nábytkové desky
  • komoda s optimální výškou 119 cm
  • univerzální komoda o šířce 104 cm
  • prostorná komoda s hloubkou 39 cm
  • komoda se dvěma skříňkami
  • čtyřnohá komoda

Montáž nevyžaduje žádné problémy.

Jak udržovat komodu, aby vydržela dlouhá léta? Vysajte hadříkem navlhčeným jemným čisticím prostředkem a poté otřete suchým hadříkem.

Polskou značku Intesi nejlépe vystihují pojmy originální design, vysoká kvalita a atraktivní ceny.

Potrzebuješ pomoci?
Napiš nám
Názory
Ještě nikdo nehodnotil. Pro zadávání hodnocení musíš být přihlášen.
Dotaz k produktu

Pokud je popis výše nedostačující, zašli nám své dotazy týkající se produktu. Odpovíme v co nejkratším čase.

S údaji nakládáno shodně sOchranou osobních údajů. Odesláním akceptuješ znění.

Pole označena hvězdičkou jsou povinná
pixel