Velká komoda Fargo se vzorem rybí kosti

36 ks na externím skladě
4 459,00 Kč
3 579,00 Kč
Ušetříš20% (880,00 Kč).
Prohlédnout tento produkt
v našem showroomu
Prohlížet

Popis produktu

Praktická komoda v moderním stylu

Velká komoda Fargo ve tvaru rybí kosti od společnosti Intesi je originální a praktický kus nábytku, který je senzační pro uspořádání věcí všech velikostí. Slušivá a poměrně velká komoda v hnědé a černé barvě je vyrobena z kovu a nábytkové desky. Díky tomu, že je komoda vyrobena z kovu a nábytkové desky, je univerzální, odolná a vizuálně zpestřuje místnost, ale to nejsou všechny výhody těchto surovin. Komoda nemá typické úchyty a lze ji otevřít pomocí praktické technologie push-to-open. Jemným zatlačením na přední stranu se nábytek otevře.

Elegantní komoda do ložnice

Díky promyšlenému designu je komoda mimořádně praktická a flexibilní. Díky šířce až 154 cm, výšce 77 cm a hloubce 39 cm komoda jistě splní vaše očekávání. I když je komoda naplněná až po okraj, zůstává stabilní, protože celou konstrukci nábytku podpírají čtyři nohy. Komoda je tak univerzální a praktická, že se bude hodit nejen do ložnice, ale také do předsíně, jídelny a obývacího pokoje. Komoda se bez problémů vejde do místností různých velikostí díky tomu, že má poměrně univerzální velikost a zároveň je opravdu prostorná. Komoda zdobená výraznými ornamenty se stane základním a nejdůležitějším bodem vašeho interiéru, ale lze ji také šikovně sladit s nábytkem, který již ve vašem interiéru je.

Komoda v moderním stylu pro váš prostor

Moderní styl se řídí zásadou "méně je více". Interiéry v moderním stylu se vyznačují vyvážeností, praktičností a jednoduchou elegancí, která se odráží v designu, jednotném barevném provedení a absenci zbytečných doplňků. Interiéry v moderním stylu se obejdou bez zbytečností a soustředí se na podstatu místnosti. Nábytek musí být funkční a zároveň krásný, a to při zachování nezbytného minima. Výrazný vzhled komody v moderním stylu zajišťuje geometrický tvar s pevným zpracováním. V moderním stylu je vyrobena velká komoda Fargo ve tvaru rybí kosti. Díky hnědé a černé barvě výrobku se komoda hodí nejen do interiérů v moderním stylu, ale také do interiérů v loftovém stylu.

Nejdůležitější informace:

  • praktický systém push to open usnadňuje otevírání nábytku
  • komoda je vyrobena z nábytkové desky a kovu
  • optimální výška komody: 77 cm
  • prostorná komoda, šířka 154 cm
  • prostorná komoda, hloubka 39 cm
  • čtyřnohá komoda

Není nutná složitá montáž.

Péče - jak pečovat o kom odu Vysajte hadříkem navlhčeným jemným čisticím prostředkem a nakonec otřete suchým hadříkem.

Polskou značku Intesi nejlépe vystihují pojmy originální design, vysoká kvalita a atraktivní ceny.

Potrzebuješ pomoci?
Napiš nám
Názory
Ještě nikdo nehodnotil. Pro zadávání hodnocení musíš být přihlášen.
Dotaz k produktu

Pokud je popis výše nedostačující, zašli nám své dotazy týkající se produktu. Odpovíme v co nejkratším čase.

S údaji nakládáno shodně sOchranou osobních údajů. Odesláním akceptuješ znění.

Pole označena hvězdičkou jsou povinná
pixel