Komoda Fargo se vzorem rybí kosti

16 ks na externím skladě
3 453,00 Kč
2 824,00 Kč
Ušetříš18% (629,00 Kč).
Prohlédnout tento produkt
v našem showroomu
Prohlížet

Popis produktu

Ergonomická komoda v loftovém stylu

Komoda Fargo ve tvaru rybí kosti od společnosti Intesi je nadčasový kus nábytku v loftovém stylu, který se bude skvěle hodit pro ukládání. Robustní a univerzální komoda v hnědé a černé barvě je vyrobena z kovu a nábytkové desky. Díky tomu, že je komoda vyrobena z nábytkové desky a kovu, je klasická, pevná a opticky zvýrazňuje místnost, ale doufáme, že se sami přesvědčíte i o dalších kvalitách těchto materiálů. Komoda není vybavena typickými úchyty a lze ji otevírat pomocí praktického systému push-to-open. Pokud na přední stranu jemně zatlačíte, nábytek se otevře.

Krásná komoda do jídelny

Díky svým optimálním rozměrům je komoda velmi praktická a přizpůsobivá. S šířkou 104 cm, výškou 77 cm a hloubkou 39 cm bude komoda jistě odpovědí na vaše potřeby. Do komody můžete snadno umístit větší předměty i všechny potřebné drobnosti, protože komoda je vybavena dvěma prostornými skříňkami. I když je komoda naplněná až po okraj, stojí stabilně, protože celý tvar nábytku stojí na čtyřech nohách. Komoda se skvěle hodí nejen do jídelny, ale také do obývacího pokoje, ložnice a předsíně, protože je neobyčejně univerzální a užitečná. Komoda je prostorná, ale zároveň má poměrně standardové rozměry, takže ji lze bez problémů umístit do interiérů různých velikostí. Komoda doplněná výraznými akcenty se stane hlavním a ústředním bodem vašeho interiéru, ale lze ji také obratně sladit s nábytkem, který již v místnosti máte.

Vytvořte si interiér v loftovém stylu s komodou od společnosti DKwadrat

Industriální styl je slabostí pro staré továrny a předměty s duší. Komody v průmyslovém stylu jsou obvykle designem připomínajícím průmyslový nábytek, vyrobený v duchu funkčního minimalismu. Vyrábějí se převážně z kovu, dřeva, skla a betonu a vnášejí do interiérů jedinečnou atmosféru. Ve stylu loft se vyrábí komoda Fargo ve tvaru rybí kosti. Hnědá a černá barva výrobku a čela ve tvaru rybí kosti vytvářejí dojem, že se komoda hodí nejen do prostor v loftovém stylu, ale také do takových prostor v moderním stylu.

Nejdůležitější informace:

  • pohodlná funkce push-to-open usnadňuje otevírání nábytku
  • komoda z kovu a nábytkové desky
  • optimální výška komody: 77 cm
  • středně velká komoda o šířce 104 cm
  • prostorná komoda s hloubkou 39 cm
  • komoda se dvěma skříňkami
  • čtyřnohá komoda

Je nutná jednoduchá vlastní montáž.

Pro každodenní péči je nejvhodnější vlhký (ne mokrý) hadřík. Po čištění nezapomeňte stůl otřít suchým hadříkem.

Polskou značku Intesi nejlépe vystihují pojmy originální design, vysoká kvalita a atraktivní ceny.

Potrzebuješ pomoci?
Napiš nám
Názory
Ještě nikdo nehodnotil. Pro zadávání hodnocení musíš být přihlášen.
Dotaz k produktu

Pokud je popis výše nedostačující, zašli nám své dotazy týkající se produktu. Odpovíme v co nejkratším čase.

S údaji nakládáno shodně sOchranou osobních údajů. Odesláním akceptuješ znění.

Pole označena hvězdičkou jsou povinná
pixel