Velká komoda Fargo se vzorem rybí kost

1 ks na skladě
29 ks na externím skladě
5 025,00 Kč
4 145,00 Kč
Ušetříš18% (880,00 Kč).
Prohlédnout tento produkt
v našem showroomu
Prohlížet

Popis produktu

Masivní komoda v moderním stylu

Velká komoda Fargo od společnosti Intesi je originální kus nábytku v moderním stylu, který se skvěle hodí k ukládání. Komoda v hnědé a černé barvě je vyrobena z kovu a nábytkové desky, takže je nejen stylová, ale také robustní. Díky tomu, že je komoda vyrobena z kovu a nábytkové desky, je klasická, odolná a opticky vylepšuje interiér, ale doufáme, že se sami přesvědčíte i o dalších výhodách těchto surovin. Komoda nemá typické úchyty a otevírá se pomocí praktické funkce push-to-open. Pokud na přední stranu lehce zatlačíte, nábytek se otevře.

Ideální komoda do jídelny

Díky promyšleným rozměrům je komoda mimořádně ergonomická a flexibilní. Díky rozměrům až 154 cm na šířku, 77 cm na výšku a 39 cm do hloubky komoda jistě splní vaše potřeby. Komoda je vybavena třemi zásuvkami, do kterých snadno umístíte větší předměty i všechny potřebné drobnosti. Celá komoda stojí na čtyřech nohách, takže i plná komoda je stabilní. Komoda je natolik univerzální a praktická, že se bude skvěle hodit nejen do jídelny, ale také do předsíně, obývacího pokoje nebo ložnice. Komoda je prostorná, ale zároveň má zcela univerzální a kompaktní rozměry, takže ji bez nejmenších potíží umístíte do interiérů různých velikostí. Komodu můžete snadno sladit s nábytkem, který již v pokoji máte, ale pokud ji ozdobíte odpovídajícími interiérovými dekoracemi, stane se základem a ústředním bodem vašeho interiéru.

Komoda v moderním stylu pro váš interiér

Moderní styl se řídí zásadou "méně je více". Interiéry v moderním stylu se vyznačují vyvážeností, funkčností a jednoduchou elegancí, která se odráží v dekoru, jednotné barevné škále a absenci zbytečných doplňků. Interiéry v moderním stylu se vzdávají všeho zbytečného a soustředí se na hlavní aspekt místnosti. Nábytek je omezen na minimum, musí být funkční a krásný. Výrazný vzhled komody v moderním stylu zajišťuje její geometrický tvar s pevným zpracováním. V moderním stylu je vyrobena velká komoda Fargo. Hnědá a černá barva výrobku vytváří dojem, že komodu můžete sladit nejen s prostory v moderním stylu, ale také s takovými v loftovém stylu.

Nejdůležitější informace:

  • praktické řešení push-to-open usnadňuje otevírání nábytku
  • komoda z kovu a nábytkové desky
  • optimální výška komody: 77 cm
  • prostorná komoda, šířka 154 cm
  • prostorná komoda s hloubkou 39 cm
  • komoda se třemi zásuvkami
  • čtyřnohá komoda

Jednoduchá vlastní montáž komody.

Pokud se o komodu budete dobře starat, bude vám sloužit mnoho let. Komodu otřete vlhkým hadříkem a poté ji vyleštěte do sucha hadříkem, který je šetrný k povrchu.

Polskou značku Intesi nejlépe vystihují pojmy originální design, vysoká kvalita a atraktivní ceny.

Potrzebuješ pomoci?
Napiš nám
Názory
Ještě nikdo nehodnotil. Pro zadávání hodnocení musíš být přihlášen.
Dotaz k produktu

Pokud je popis výše nedostačující, zašli nám své dotazy týkající se produktu. Odpovíme v co nejkratším čase.

S údaji nakládáno shodně sOchranou osobních údajů. Odesláním akceptuješ znění.

Pole označena hvězdičkou jsou povinná
pixel