Velká komoda Evora bordó

21 ks na externím skladě
6 157,00 Kč
4 899,00 Kč
Ušetříš20% (1 258,00 Kč).
bordóbordó
béžovátmavě modrá
Prohlédnout tento produkt
v našem showroomu
Prohlížet

Popis produktu

Stylová a prostorná komoda v moderním stylu

Velká bordó komoda Evora od společnosti Intesi je fantastický kus nábytku pro ukládání drobností všech velikostí. Komoda v bordó a černé barvě je vyrobena z kovu, hliníku a nábytkové desky, takže je nejen elegantní, ale také robustní. Díky tomu, že komoda byla vytvořena z hliníku, nábytkové desky a kovu, je nadčasová, odolná a opticky zvýrazňuje místnost, ale doufáme, že se sami přesvědčíte i o dalších výhodách těchto materiálů. Jemnou nuancí, která nenarušuje konzervativní a klasický design celku, jsou kovové úchyty.

Ideální komoda do obývacího pokoje

Díky promyšlenému designu je komoda velmi praktická a přizpůsobivá. Díky šířce až 154 cm, výšce 83 cm a hloubce 39 cm komoda jistě splní vaše požadavky. Komoda má tři zásuvky, do kterých se snadno vejdou větší předměty i všechny potřebné drobnosti. Komoda má také šest polic, do kterých můžete uložit předměty, po kterých nejčastěji saháte. Celý tvar komody stojí na čtyřech nožkách, díky nimž je i plná komoda stabilní. Každý úklidový robot se snadno dostane pod komodu, protože je podepřena vysokými nohami. Tato funkce také usnadňuje vysávání klasickým vysavačem a vytírání podlahy. Komoda je ideální nejen do obývacího pokoje, ale také do jídelny, předsíně a ložnice, protože je velmi snadno uspořádatelná a praktická. Komoda se snadno vejde do interiérů opravdu různých velikostí díky tomu, že má poměrně univerzální velikost a zároveň je opravdu prostorná. Komoda doplněná výraznými dekoracemi bude základním a ústředním kusem nábytku v místnosti, ale lze ji také šikovně sladit s nábytkem, který již v interiéru máte.

Komoda v moderním stylu doplní váš interiér

Moderní styl se řídí zásadou "méně je více". Interiéry v moderním stylu se vyznačují harmonií, funkčností a jednoduchou elegancí, která se projevuje v nábytku, jednotné barevné škále a absenci zbytečných dekorací. Moderní interiéry se vzdávají všeho, co je zbytečné, a soustředí se na podstatu místnosti. Když je množství nábytku omezeno na minimum, musí být funkční a zároveň krásný. Výrazný vzhled komod v moderním stylu zajišťuje jejich geometrický tvar s pevným zpracováním. V moderním stylu je vyrobena velká bordó komoda Evora. Bordó a černá barva nábytku vytváří dojem, že se komoda hodí nejen do prostor v moderním stylu, ale také do prostor ve stylu boho a glamour a do skandinávského stylu.

Nejdůležitější informace:

  • diskrétní kovové rukojeti
  • komoda je vyrobena z nábytkové desky, hliníku a kovu
  • komoda s optimální výškou 83 cm
  • robustní komoda o šířce 154 cm
  • prostorná komoda, hloubka 39 cm
  • komoda má tři zásuvky
  • komoda se šesti policemi
  • komoda na čtyřech nohách

Komodu lze snadno sestavit jednotlivě.

Pokud se o komodu správně staráte, bude vám sloužit mnoho let. Komodu byste měli umýt mírně navlhčeným hadříkem a poté ji otřít do sucha hadříkem příjemným na dotek.

Intesi je polská značka nábytku, která se zaměřuje na promyšlené designové návrhy realizované z materiálů nejvyšší kvality

Potrzebuješ pomoci?
Napiš nám
Názory
Ještě nikdo nehodnotil. Pro zadávání hodnocení musíš být přihlášen.
Dotaz k produktu

Pokud je popis výše nedostačující, zašli nám své dotazy týkající se produktu. Odpovíme v co nejkratším čase.

S údaji nakládáno shodně sOchranou osobních údajů. Odesláním akceptuješ znění.

Pole označena hvězdičkou jsou povinná
pixel