Komoda Evora bordó

28 ks na externím skladě
4 459,00 Kč
3 516,00 Kč
Ušetříš21% (943,00 Kč).
bordóbordó
béžovátmavě modrá
Prohlédnout tento produkt
v našem showroomu
Prohlížet

Popis produktu

Prostorná komoda ve skandinávském stylu

Komoda Evora v bordó barvě od společnosti Intesi je ideálním kusem nábytku pro ukládání oblečení a dalších věcí. Robustní a ergonomická komoda v bordó a černé barvě je vyrobena z kovu, hliníku a nábytkové desky. Díky tomu, že komoda byla vytvořena z nábytkové desky, kovu a hliníku, je nadčasová, odolná proti poškození a vizuálně podtrhuje styl interiéru, ale to nejsou všechny pozitivní vlastnosti těchto materiálů. Klasický a minimalistický vzhled celé komody decentně zkrášlují kovové úchytky.

Nejlepší komoda do předsíně

Díky ideálně navrženým rozměrům je komoda mimořádně ergonomická a prostorná. Komoda s rozměry 104 cm na šířku, 83 cm na výšku a 39 cm do hloubky nepochybně splní vaše očekávání. Do komody bez problémů uložíte jak větší předměty, tak všechny potřebné drobnosti, protože komoda má dvě zásuvky a dvě prostorné skříňky. Komoda má také čtyři police, na které můžete umístit věci, po kterých nejčastěji saháte. I když je komoda naplněná až po okraj, zůstává stabilní, protože celý nábytek stojí na čtyřech nohách. Pod komodu se bez problémů dostane každý úklidový robot, protože konstrukce je založena na vysokých nožkách. To také usnadňuje tradiční vysávání a vytírání. Komoda je ideální nejen do předsíně, ale také do obývacího pokoje, ložnice a jídelny, protože je velmi univerzální a funkční. Komodu můžete snadno vložit do různě velkých místností díky tomu, že je poměrně standardvelká a zároveň opravdu prostorná. Komoda se osvědčí jako ústřední prvek místnosti, který vnese do domova závan svěžesti a povznese jednoduché uspořádání. Může být také stylovým doplňkem konzervativního prostoru a poskytnout jemné pozadí základnímu vybavení místa.

Komoda ve skandinávském stylu pro váš prostor

Zrod skandinávského stylu se datuje do 30. let 20. století. Navzdory této dlouhé historii, kterou započali umělci z Dánska a Finska, je skandinávský nábytek stále aktuální. Za vše může nadčasové řemeslné zpracování, kde je forma neoddělitelná od funkce. Komody ve skandinávském stylu se vyznačují použitím ekologických materiálů ve světlých barvách. Ve skandinávském stylu byla vyrobena komoda Evora v bordó barvě. Díky bordó a černé barvě výrobku se komoda hodí nejen do prostor ve skandinávském stylu, ale také do prostor v moderním stylu, stejně jako do glamour a boho stylu.

Nejdůležitější informace:

  • zajímavé kovové úchyty
  • komoda z nábytkové desky, kovu a hliníku
  • komoda s optimální výškou 83 cm
  • středně velká komoda o šířce 104 cm
  • prostorná komoda s hloubkou 39 cm
  • komoda je vybavena dvěma skříňkami
  • komoda má dvě zásuvky
  • komoda se čtyřmi policemi
  • komoda na čtyřech nohách

Komodu lze snadno sestavit jednotlivě.

Pokud budete komodusprávně čistit, bude vám sloužit mnoho let. Komodu otřete mírně navlhčeným hadříkem a nakonec ji vyleštěte do sucha hadříkem, který je šetrný k povrchu.

Intesi je polská značka nábytku, která se zaměřuje na promyšlené designové návrhy realizované z nejkvalitnějších materiálů

Potrzebuješ pomoci?
Napiš nám
Názory
Ještě nikdo nehodnotil. Pro zadávání hodnocení musíš být přihlášen.
Dotaz k produktu

Pokud je popis výše nedostačující, zašli nám své dotazy týkající se produktu. Odpovíme v co nejkratším čase.

S údaji nakládáno shodně sOchranou osobních údajů. Odesláním akceptuješ znění.

Pole označena hvězdičkou jsou povinná
pixel