Třídveřová komoda Penang Ořech mango

1 ks na externím skladě
16 786,00 Kč
15 088,00 Kč
Ušetříš10% (1 698,00 Kč).
Prohlédnout tento produkt
v našem showroomu
Prohlížet

Popis produktu

Jedinečná a velká komoda v orientálním stylu

Třídveřová komoda Penang Mango z ořechového dřeva od společnosti Intesi je nadčasový kus nábytku v orientálním stylu, který je ideální pro uspořádání drobností všech velikostí. Robustní a praktická komoda v hnědé barvě je vyrobena z přírodního dřeva. Díky tomu, že je komoda vyrobena ze dřeva, je nadčasová, odolná a opticky zatepluje prostor, ale to nejsou všechny přednosti tohoto materiálu. Truhly ze dřeva jsou skvělé pro uspořádání oděvů, ale i dalších předmětů denní potřeby, protože přírodní dřevo zajišťuje potřebnou cirkulaci vzduchu.

Elegantní komoda do ložnice

Dřevěná komoda je díky svému promyšlenému designu mimořádně praktická a prostorná. Díky šířce až 120 cm, výšce 68 cm a hloubce 41 cm komoda jistě splní vaše očekávání. Do komody můžete bez nejmenších problémů uložit větší i menší předměty, protože je vybavena třemi prostornými skříňkami. I když je komoda naplněná až po okraj, je stabilní, protože celá její konstrukce spočívá na čtyřech nohách. Komoda je natolik univerzální a praktická, že se fenomenálně hodí nejen do <a href=""https://dkwadrat.pl/pl/menu/pomieszczenia/meble-do-sypialni-2106.html"">ložnice, ale i do obývacího pokoje a předsíně. Komoda je prostorná a zároveň má spíše standardowy rozměry, takže ji můžete bez problémů umístit do místností opravdu různých velikostí. Komoda se stane základním a dominantním kusem nábytku v místnosti, ale lze ji také šikovně sladit s nábytkem, který již máte doma.

Vytvořte si aranžmá v orientálním stylu s komodou od společnosti DKwadrat

Interiéry v orientálním stylu evokují a inspirují se dalekými cestami a prolínají se v nich nejrůznější východní kultury. Vyznačují se sytými barvami stěn, nábytku a doplňků s bohatým zdobením. <a href=""https://dkwadrat.pl/komody-orientalne"">Komody v orientálním stylu jsou často vyrobeny z přírodních materiálů, jako je bambus, proutí, kůže nebo exotické dřevo. Díky tomu vnesou do interiéru prosluněnou atmosféru přímo z dalekých výprav. Při použití v interiéru zapadnou do orientálního stylu, který miluje vše výjimečné a jedinečné. V<a href=""https://dkwadrat.pl/pl/blog/orientalne-meble-w-stylu-bali-meble-z-rattanu-i-trawy-morskiej-inspiracje-1661428765.html"">orientálním stylu je vyrobena třídveřová komoda Penang Mango z ořechového dřeva. Díky hnědé barvě dřeva a hladkým čelům se komoda hodí nejen do prostoru v orientálním stylu, ale také do mnoha různých uspořádání.

Nejdůležitější informace:

◾ komoda z mangového dřeva ◾ komoda s optimální výškou 68 cm, ◾ prostorná komoda o šířce 120 cm ◾ prostorná komoda s hloubkou 41 cm ◾ komoda se třemi skříňkami ◾ <a href=""https://dkwadrat.pl/komody-na-nozkach"">čtyřnohá komoda

Jaké metody je třeba použít pro správnou péči o komodu, aby vydržela dlouhá léta? Otřete jej hadříkem navlhčeným jemným přípravkem na dřevo a poté jej otřete suchým hadříkem.

Polskou značku Intesi nejlépe vystihují pojmy originální design, vysoká kvalita a atraktivní ceny.

Potrzebuješ pomoci?
Napiš nám
Názory
Ještě nikdo nehodnotil. Pro zadávání hodnocení musíš být přihlášen.
Dotaz k produktu

Pokud je popis výše nedostačující, zašli nám své dotazy týkající se produktu. Odpovíme v co nejkratším čase.

S údaji nakládáno shodně sOchranou osobních údajů. Odesláním akceptuješ znění.

Pole označena hvězdičkou jsou povinná
pixel