transparentni

krzesła transparentne

TRANSPARENTNÍ ŽIDLE

Transparentní židle jsou jedním z nejčastěji volených modelů. Díky vysoké modalitě materiálu mohou mít jakýkoli tvar, někdy připomínající moderní umělecká díla. Průhledné židle nejsou jen neobvyklým designem - jsou příjemné v používání, lehké a odolné vůči vodě nebo nečistotám.

  • Židle Royal inspirovaná projektem Louis Ghost je moderním odkazem na královské židle Ludvíka XV. Nejprodávanější model průhledné židle byl vyroben výhradně z extrémně odolného polykarbonátu. Nadčasový design dělá z židle Royal nejen stylový doplněk do koupelny nebo zahrady. Ikonický model trasparentní plastové židle se stále více objevuje v moderním uspořádání jídelny a obývacího pokoje.
  • Transparentní židle Queen je elegantní design ve stylu glamour. Pohodlné opěradlo a dekorativní zpracování dělají tuto průhlednou židli stvořenou pro moderní toaletní stolek. Díky průhlednosti dokonale ladí s různými barvami interiéru. Židle z průhledného plastu opticky „šetří“ místo, takže bude vynikající volbou zejména pro malé a málo světlé místnosti.
  • Židle Viki inspirovaná Victoria Ghost je dalším příkladem kultovní transparentní židle ve stylu Louis Ghost. Díky oválnému opěradlu, klasickým liniím a nedostatku zbytečných dekorací se tyto transparentní plastové židle dokonale hodí jak do soukromých interiérů, tak do divadel, čekáren nebo hotelů. Extrémně lehké židle vyrobené z průhledného plastu jsou také skvělou volbou pro elegantní zahradní párty nebo venkovní svatbu.

TRANSPARENTNÍ ŽIDLE NEBO ŽIDLE "DUCH"

Průhledné židle ve stylu Ludvíka XV má mezi klienty neměnnou popularitu. Vytvoření slavného projektu „Louis Ghost“ od Philippe'a Starcka bylo zlomovým bodem v historii designu transparentních židlí. Návrháři milují průhledné židle pro eleganci a všestrannost. Každý uživatel si cení jejich praktických vlastností: celý povrch průhledné židle se velmi snadno čistí - stačí jen prací prostředek, voda a hadřík.

KAM SE HODÍ TRANSPARENTNÍ ŽIDLE?

Transparentní židle jsou zajímavou alternativou ke klasice. Díky své univerzálnosti jsou ideální pro téměř každou místnost: budou ladit se všemi barvami stěn nebo odstínami čalounění vašeho nábytku. Jejich rozmanité tvary podporují experimentování s designem a dokonale se hodí ke všem následným barevným proměnám ve vašem interiéru./span>

ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA NEBO TRANSPARENTNÍ ŽIDLE

Transparentní židle je ideální volbou pro lidi, kteří hledají harmonii mezi klasickým nábytkem a moderním stylém. Je to originální design , který dokonale ladí s interiérem v eklektickém stylu. Povrchová úprava vysoce kvalitním průhledným materiálem umožňuje populárním a oblíbeným formám získat zcela novou, zajímavou tvář.

    Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s pravidly jejich užívání. Více zde : Polityką dotyczącą cookies.
    Close
    pixel